| Name | Used Komatsu Excavator |
|---|---|
| Model | PC300-7 |
| Traveling Speed (km/h) | 3.2/4.5/5.5 |
| Slewing Speed (rpm) | 9.5 |
| Gradeability (%) | 70/35° |
| Name | Used Kobelco Excavator |
|---|---|
| Model | SK75-8 |
| Slewing Speed (rpm) | 11.5 |
| Traveling Speed (km/h) | 5.3/2.8 |
| Gradeability (%) | 70 |
| Name | Used DH55 Excavator |
|---|---|
| Model | DH55 |
| Slewing Speed (rpm) | 2200 |
| Traveling Speed (km/h) | 2.4-3.8 |
| Bucket Digging Force (kN) | 31.4 |
| Brand | Caterpillar |
|---|---|
| Model | 320BL |
| Condition | Used, Runing Well Condition |
| Engine | 3066T |
| Horse Power | 134 |
| Name | Used SDLG Loader |
|---|---|
| Model | LG956L |
| Operating Weight Of The Whole Machine (kg) | 17000~17250 Kg |
| Rated Load Capacity (kg) | 5000 Kg |
| Bucket Capacity (m³) | 2.5~4.5 M3 |
| Max Extended Length | 1400 Mm |
|---|---|
| Width (track) | 310mm |
| Height (to Cabin) | 305 Mm |
| Weight | 26 - 35 Kg |
| Trench Depth | 520 Mm |
| Name | Used Caterpillar Loader |
|---|---|
| Model | CAT246C |
| Rated Load (kg) | 975 |
| Overturning Load (kg) | 1950 |
| Machine Weight (kg) | 3348 |
| Name | Used Wheel Motor Grader |
|---|---|
| Model | GR180 |
| Working Weight Of The Whole Machine (kg) | 3200 |
| Rated Power (kw/rpm) | 138/2200-140/2300 |
| Tonnage (tons) | 15 |
| Product | Caterpillar Excavator |
|---|---|
| Brand | CAT |
| Origin | Japan Made |
| Model | CAT 320D2 |
| Engine Model | CAT C7.1 |
| Machine Working Weight | 31200kg |
|---|---|
| Bucket Capacity | 1.4m3 |
| Boom Length | 3185mm |
| Engine Model | Komatsu SAA6D114E |
| Rated Power (Kw/rpm) | 180/1900 |