| Brand | KOMATSU |
|---|---|
| Model | PC200-6 |
| Year | 2000 |
| Hours | 5185 H |
| Weight | 20.3 Ton |
| Bucket Capacity (m ³) | 0.8 |
|---|---|
| Working Weight Of The Entire Machine (kg) | 20253 |
| Tonnage(Ton) | 20 |
| Engine Model | Komatsu SAA6D102E-2 |
| Rated Power (kw/rpm) | 107 |
| Brand | KOMATSU |
|---|---|
| Model | PC200-6 |
| Engine TypeE | Komatsu Komatsu S6D102 |
| Operating Weight (kg) | 19180 |
| Boom Length (mm) | 5700 |
| Brand | Kobelco |
|---|---|
| Model | SK200-8 |
| Engine | Hino J05E Tier III |
| Operation Weight | 20 Ton |
| Bucket | 0.9m3 |
| Brand | KOMATSU |
|---|---|
| Model | PC200-6 |
| Year | 2004 |
| Weight | 20 T |
| Color | Original Paint |
| Bucket Capacity (m ³) | 0.8 |
|---|---|
| Working Weight Of The Entire Machine (kg) | 20600 |
| Tonnage(Ton) | 20 |
| Engine Model | Hino J05E |
| Rated Power (kw/rpm) | 114/2000 |
| Name | Used Hitachi Excavator |
|---|---|
| Model | EX200-5 |
| Working Weight Of The Whole Machine (kg) | 18824.1 |
| Bucket Capacity (m³) | 0.8 |
| Tonnage (tons) | 20 |
| Track Shoe Width( Mm) | 600 |
|---|---|
| Original | Japan Made |
| Cooling | Water |
| Machine Weight (kg) | 19400 |
| Bucket Capacity (m ³) | 0.92 |
| Bucket Capacity | 0.8 M ³ |
|---|---|
| Rated Power | 110/1800 KW/rpm |
| Working Weight Of The Entire Machine | 21115 Kg |
| Maximum Excavation Depth | 6550mm |
| Bucket Excavation Force | 132 KN |
| Bucket Capacity | 1m ³ |
|---|---|
| Rated Power | 103/2000 KW/rpm |
| Working Weight Of The Entire Machine | 20930 Kg |
| Maximum Excavation Depth | 6710mm |
| Bucket Excavation Force | 104.1 KN |