| Bucket Capacity (m ³) | 0.09-0.2 |
|---|---|
| Working Weight Of The Entire Machine (kg) | 5550 |
| Tonnage(Ton) | 6 |
| Engine Model | Doosan 4TNV49L |
| Rated Power (kw/rpm) | 38.1/2200 |
| Bucket Capacity (m ³) | 2.72 |
|---|---|
| Working Weight Of The Entire Machine (kg) | 46800 |
| Tonnage(Ton) | 49 |
| Engine Model | Doosan DC13 |
| Rated Power (kw/rpm) | 257/1800 |
| Bucket Capacity (m ³) | 1.05 |
|---|---|
| Working Weight Of The Entire Machine (kg) | 22570 |
| Tonnage(Ton) | 22 |
| Engine Model | Hyundai |
| Rated Power (kw/rpm) | 112/1950 |
| Bucket Capacity (m ³) | 1 |
|---|---|
| Working Weight Of The Entire Machine (kg) | 22550 |
| Tonnage(Ton) | 22 |
| Engine Model | DieselMax448 |
| Brand | JCB |
| Bucket Capacity | 0.8 M ³ |
|---|---|
| Rated Power | 110/1800 KW/rpm |
| Working Weight Of The Entire Machine | 21115 Kg |
| Maximum Excavation Depth | 6550mm |
| Bucket Excavation Force | 132 KN |
| Bucket Capacity | 1m ³ |
|---|---|
| Rated Power | 103/2000 KW/rpm |
| Working Weight Of The Entire Machine | 20930 Kg |
| Maximum Excavation Depth | 6710mm |
| Bucket Excavation Force | 104.1 KN |
| Bucket Capacity | 1.1m ³ |
|---|---|
| Rated Power | 125.3/2000 KW/rpm |
| Working Weight Of The Entire Machine | 25900 Kg |
| Maximum Excavation Depth | 7090 Mm |
| Engine Model | Caterpillar 3116TA |
| Operation Weight | 21 Tonnage |
|---|---|
| Engine | CAT 3066 ATAAC |
| Rated Power (kw/rpm) | 110/1800 |
| Displacement | 6.4L |
| Cooling Way | Water |
| Track Shoe Width( Mm) | 600 |
|---|---|
| Original | Japan Made |
| Cooling | Water |
| Machine Weight (kg) | 19400 |
| Bucket Capacity (m ³) | 0.92 |
| Brand | CAT |
|---|---|
| Model | 308D |
| Operation Weight | 7850KG |
| Bucket Capacity | 0.3 M³ |
| Engine | 4M40 TL |