| Product | Caterpillar Excavator |
|---|---|
| Brand | Caterpillar |
| Origin | Japan |
| Model | CAT 320DL |
| Engine Model | CAT C6.4ACERT |
| Bucket Capacity | 1m ³ |
|---|---|
| Engine Model | Caterpillar C6.4ACERT |
| Rated Power | 103/2000 KW/rpm |
| Working Weight Of The Entire Machine | 20930 Kg |
| Maximum Excavation Depth | 6710mm |
| Name | Used Caterpillar Excavator |
|---|---|
| Model | CAT320D |
| Working Weight Of The Whole Machine (kg) | 20930 |
| Boom Length (mm) | 5700 |
| Stick Length (mm) | 2900 |
| Name | Used Caterpillar Excavator |
|---|---|
| Model | CAT320D |
| Working Weight Of The Whole Machine (kg) | 20930 |
| Boom Length (mm) | 5700 |
| Stick Length (mm) | 2900 |
| Name | Used Caterpillar Excavator |
|---|---|
| Model | CAT320D |
| Working Weight Of The Whole Machine (kg) | 20930 |
| Boom Length (mm) | 5700 |
| Stick Length (mm) | 2900 |
| Name | Used Caterpillar Excavator |
|---|---|
| Model | CAT320D |
| Working Weight Of The Whole Machine (kg) | 20930 |
| Boom Length (mm) | 5700 |
| Stick Length (mm) | 2900 |
| Bucket | Backhoe |
|---|---|
| Purpose | GM Excavator |
| Engine Model | Caterpillar C6.4ACERT |
| Bucket Capacity | 1m ³ |
| Working Weight Of The Entire Machine | 20930 Kg |
| Bucket Capacity | 1m ³ |
|---|---|
| Rated Power | 103/2000 KW/rpm |
| Working Weight Of The Entire Machine | 20930 Kg |
| Maximum Excavation Depth | 6710mm |
| Bucket Excavation Force | 104.1 KN |
| Working Weight Of The Entire Machine | 20930 Kg |
|---|---|
| Rated Power | 103/2000 KW/rpm |
| Bucket Capacity | 1m ³ |
| Maximum Excavation Depth | 6710mm |
| Bucket Excavation Force | 104.1 KN |