| Name | Used Cat Excavator |
|---|---|
| Model | Caterpillar 329D Excavator |
| Moving Type | Crawler Excavator |
| Maximum Digging Height | 3215mm |
| Maximum Digging Depth | 3105mm |
| Name | Used Cat Excavator |
|---|---|
| Model | Caterpillar 330C Excavator |
| Moving Type | Crawler Excavator |
| Maximum Digging Height | 5780mm |
| Maximum Digging Depth | 6620mm |
| Name | Used Kobelco Excavator |
|---|---|
| Model | SK200-8 |
| Moving Type | Crawler Excavator |
| Maximum Digging Height | 3150mm |
| Maximum Digging Depth | 2100mm |
| Name | Used Cat Excavator |
|---|---|
| Model | Caterpillar 330BL Excavator |
| Type | Earth Moving Equipment |
| Maximum Digging Height | 10770mm |
| Maximum Digging Depth | 8080mm |
| Type | Crawler Excavator |
|---|---|
| Bucket Capacity (m ³) | 0.8 |
| Working Weight Of The Entire Machine (kg) | 19900 |
| Tonnage(Ton) | 20 |
| Engine Model | Komatsu SAA6D107E-1 |
| Name | Used Kobelco Excavator |
|---|---|
| Model | SK75-8 |
| Slewing Speed (rpm) | 11.5 |
| Traveling Speed (km/h) | 5.3/2.8 |
| Gradeability (%) | 70 |
| Name | Used Komatsu Excavator |
|---|---|
| Model | PC300-7 |
| Working Weight Of The Whole Machine (kg) | 31200 |
| Bucket Capacity (m³) | 1.4 |
| Boom Length (mm) | 3185 |
| Name | Used Caterpillar Excavator |
|---|---|
| Model | CAT320D |
| Working Weight Of The Whole Machine (kg) | 20930 |
| Boom Length (mm) | 5700 |
| Stick Length (mm) | 2900 |
| Name | Used Komatsu Excavator |
|---|---|
| Model | PC220-7 |
| Working Weight Of The Whole Machine (kg) | 22840 |
| Bucket Capacity (m³) | 1 |
| Boom Length (mm) | 5850 |
| Name | Used Caterpillar Excavator |
|---|---|
| Model | CAT325D |
| Working Weight Of The Whole Machine (kg) | 29240 |
| Boom Length (mm) | 6150 |
| Stick Length (mm) | 3750 |