| Brand | Komatsu |
|---|---|
| Model | PC200-5 |
| Moving Type | Crawler Excavator |
| Operating Weight | 20TON |
| Bucket Capacity | 0.8 M3 |
| Tonnage (ton) | 22 |
|---|---|
| Bucket Capacity (m3) | 1 |
| Engine Model | Komatsu SAA6D102E-2 |
| Number Of Cylinders (pieces) | 6 |
| Maximum Digging Radius (mm) | 9270 |
| Year | 2009 |
|---|---|
| Weight | 20 T |
| Hours | 3200h |
| Country Of Origin | Japan |
| Rotation Speed (rpm) | 12.4 |
| Brand | Kobelco |
|---|---|
| Model | SK200-8 |
| Engine | Hino J05E Tier III |
| Operation Weight | 20 Ton |
| Bucket | 0.9m3 |
| Second Hand Excavators | Crawler Excavator |
|---|---|
| Operating Weight | 33400KG |
| Bucket Capacity | 1.5M3 |
| Type | 33OC |
| Brand | CATERPILLAR |
| Origin | JAPAN |
|---|---|
| Brand | KOMATSU |
| Mode | PC120-6 |
| Warranty | 3 Years |
| Shoe Size | 500mm |
| Machine Working Weight | 6300kg |
|---|---|
| Bucket Capacity | 0.28m3 |
| Boom Length | 3710mm |
| Country Of Origin | Japan |
| Tonnage | 6 Ton |
| Condition | Used |
|---|---|
| Moving Type | Crawler |
| Make | Komatsu |
| Year | 2016 |
| Operating Weight | 20 Tonnage |
| Brand | Komatsu |
|---|---|
| Model | PC55MR |
| Warranty | 5 Years |
| Engine | Komatsu Engine |
| Feature | 92% Uc |
| Packaging Details | RO RO, BULK, FLAT RACK ETC |
|---|---|
| Delivery Time | 5-8 WORK DAYS |
| Payment Terms | T/T, Western Union, MoneyGram |
| Supply Ability | 3 SETS PER MONTH |
| Place of Origin | JAPAN |