| Name | Used SDLG Wheel Loaders |
|---|---|
| Model | LG956L |
| Working Weight Of The Whole Machine (kg) | 17000~17250 Kg |
| Rated Load (tons) | More Than 6 Tons |
| Rated Load Capacity (kg) | 5000 |
| Name | Used Caterpillar Bulldozers |
|---|---|
| Model | D8R |
| Working Weight Of The Whole Machine (kg) | 37771 |
| Net Power (kW/rpm) | 228 |
| Power | 228 |
| Name | Used Caterpillar Bulldozers |
|---|---|
| Model | D7G2 |
| Working Weight Of The Whole Machine (kg) | 20580 |
| Net Power (kW/rpm) | 150 |
| Bulldozer Blade Capacity (m3) | 4.2 |
| Name | Used Caterpillar Bulldozers |
|---|---|
| Model | D7G2 |
| Working Weight Of The Whole Machine (kg) | 20580 |
| Net Power (kW/rpm) | 150 |
| Bulldozer Blade Capacity (m3) | 4.2 |
| Name | Used Komatsu Wheel Loaders |
|---|---|
| Model | WA470-3 |
| Working Weight Of The Whole Machine (kg) | 21640 |
| Rated Load (tons) | More Than 6 Tons |
| Rated Load Capacity (kg) | 7000 |
| Brand | CATERPILLAR |
|---|---|
| Model | D10R |
| UC | 90% U/C |
| Condition | Used |
| Place of Origin | USA |
| Brand | CATERPILLAR |
|---|---|
| Model | 320D |
| Engine | Cat 3066TA |
| Operation Weight | 20 Ton |
| Bucket | 1m3 |
| Brand | CATERPILLAR |
|---|---|
| Model | D5H |
| Engine | Original Engine |
| PUMP | Original PUMP |
| Place of Origin | USA |
| Brand | SEM |
|---|---|
| Model | SEM 952 |
| Dumping Height | 3150mm |
| Dumping Reach | 1220mm |
| Rated Bucket Capacity | 3.0m3 |
| Brand & Model | Caterpillar 306D |
|---|---|
| Bucket Capacity | 0.3m3 |
| Operating Weight | 5800kg |
| Origin | USA |
| Rated Speed | 5.5 Km/h |