| Working Weight Of The Whole Machine (kg) | 18824.1 |
|---|---|
| Bucket Capacity (m³) | 0.8 |
| Boom Length (mm) | 5680 |
| Stick Length (mm) | 2910 |
| Place Of Origin | Japan |
| LENGTH | 5550mm |
|---|---|
| HEIGHT | 2550mm |
| MAX CUTTING HEIGHT | 5945mm |
| ENGINE | Komatsu |
| MAX LOADING HEIGHT | 4230mm |
| Origin | Japan |
|---|---|
| Brand | KOMATSU |
| Model | PC220-6 |
| Operation Weight | 22180kg |
| Bucket | 1m3 |
| Engine | Volvo |
|---|---|
| Year | 2011 |
| Operation Weight | 44.5 Ton |
| Bucket | 2.1m3 |
| Working Hour | 1900h |
| Brand | KOMATSU |
|---|---|
| Model | D85 |
| Moving Type | Crawler Bulldozer |
| Year | 2008 |
| Guarantee | One Year |
| Place of Origin | USA |
|---|---|
| Brand Name | CATERPILLAR |
| Model Number | 320BL |
| Brand | HITACHI |
|---|---|
| Model | EX200-1 |
| Cylinders | 6 Cylinders |
| Feature | Not Any Damaged |
| Warranty | 3 Years |