| Bucket Capacity (m ³) | 0.8 |
|---|---|
| Working Weight Of The Entire Machine (kg) | 19900 |
| Tonnage(Ton) | 20 |
| Engine Model | Komatsu SAA6D107E-1 |
| Rated Power (kw/rpm) | 110/2000 |
| Operation Weight | 5160kg |
|---|---|
| Bucket | 0.2m3 |
| Engine | Komatsu |
| Undercarriage | Rubber Shoe |
| Cabin | Cleaned |
| Brand | CATERPILLAR |
|---|---|
| Model | 320CL |
| Operation Weight | 21 Ton |
| Bucket | 1m3 |
| Warranty | 3 Years |
| Engine | Volvo |
|---|---|
| Year | 2011 |
| Operation Weight | 44.5 Ton |
| Bucket | 2.1m3 |
| Working Hour | 1900h |
| Origin | JAPAN |
|---|---|
| Brand | KOMATSU |
| Mode | PC120-6 |
| Warranty | 3 Years |
| Shoe Size | 500mm |
| Brand | KOMATSU |
|---|---|
| Model | PC120-6 |
| Origion | JAPAN |
| Bucket Capacity | 0.5m3 |
| Shoe Size | 500mm |
| Place of Origin | JAPAN |
|---|---|
| Brand Name | SUMITOMO |
| Model Number | S280F2 |
| Place of Origin | JAPAN |
|---|---|
| Brand Name | CATERPILLAR |
| Model Number | 320D |
| Brand | CATERPILLAR |
|---|---|
| Model | D5H |
| Engine | Original Engine |
| PUMP | Original PUMP |
| Place of Origin | USA |
| Brand | SEM |
|---|---|
| Model | SEM 952 |
| Dumping Height | 3150mm |
| Dumping Reach | 1220mm |
| Rated Bucket Capacity | 3.0m3 |