| Bucket Capacity (m ³) | 0.52 |
|---|---|
| Working Weight Of The Entire Machine (kg) | 12920 |
| Tonnage(Ton) | 12 |
| Engine Model | Caterpillar C4.2ACERT |
| Rated Power (kw/rpm) | 72/2200 |
| Bucket Capacity (m ³) | 0.22 |
|---|---|
| Working Weight Of The Entire Machine (kg) | 5795 |
| Tonnage(Ton) | 6 |
| Engine Model | Caterpillar C2.6 DLturbo |
| Rated Power (kw/rpm) | 41.5 |
| Bucket Capacity (m ³) | 1.8-3.11 |
|---|---|
| Working Weight Of The Entire Machine (kg) | 46285 |
| Tonnage(Ton) | 49 |
| Engine Model | Caterpillar C13 ACERT |
| Rated Power (kw/rpm) | 283 |
| Track Shoe Width( Mm) | 600 |
|---|---|
| Original | Japan Made |
| Cooling | Water |
| Machine Weight (kg) | 19400 |
| Bucket Capacity (m ³) | 0.92 |
| Bucket Capacity | 1.1m ³ |
|---|---|
| Rated Power | 125.3/2000 KW/rpm |
| Working Weight Of The Entire Machine | 25900 Kg |
| Maximum Excavation Depth | 7090 Mm |
| Engine Model | Caterpillar 3116TA |
| Track Shoe Width( Mm) | 600 |
|---|---|
| Original | Japan Made |
| Cooling | Water |
| Machine Weight (kg) | 19400 |
| Bucket Capacity (m ³) | 0.92 |
| Machine Working Weight | 6300kg |
|---|---|
| Bucket Capacity | 0.28m3 |
| Boom Length | 3710mm |
| Country Of Origin | Japan |
| Tonnage | 6 Ton |
| Model | PC220-8 |
|---|---|
| Brand | Komatsu |
| Engine Model | Komatsu SAA6D107E-1 |
| Tonnage(Ton) | 22 |
| Origin | Japan |
| Model | SK200-8 |
|---|---|
| Brand | Kobelco |
| Engine Model | Hino J05E |
| Tonnage(Ton) | 20 |
| Origin | Japan |
| Tonnage(Ton) | 20 |
|---|---|
| Size | Medium-Sized |
| Bucket Capacity (m ³) | 0.8 |
| Transmission Form | Hydraulic Transmission |
| Bucket | Backhoe |