| Name | Used Hitachi Excavator |
|---|---|
| Model | ZX120 |
| Slewing Speed (rpm) | 13.7 |
| Traveling Speed (km/h) | 3.4/5.5 |
| Gradeability (%) | 70/35° |
| Machine Weight | 6000kg |
|---|---|
| Bucket Apacity | 0.3m3 |
| Warranty | 2 Years |
| Moving Type | Wheel |
| Price Of FOB | $10000-$20000 |
| Delivery Time | 3-5 work days |
|---|---|
| Payment Terms | L/C, T/T, Western Union, MoneyGram |
| Supply Ability | 3 units per month |
| Place of Origin | JAPAN |
| Brand Name | KOBELCO |
| Bucket Capacity (m ³) | 0.8 |
|---|---|
| Working Weight Of The Entire Machine (kg) | 19400 |
| Tonnage(Ton) | 20 |
| Engine Model | ISUZU AA-6BGIT |
| Rated Power (kw/rpm) | 109.6/2100 |
| Brand | SHACMAN |
|---|---|
| Engine(hp) | 345 |
| Engine Model | Cummins ISM11E5 345 |
| Color | Optional |
| Emission Standard | Euro5 |
| Machine Working Weight | 31200kg |
|---|---|
| Bucket Capacity | 1.4m3 |
| Boom Length | 3185mm |
| Engine Model | Komatsu SAA6D114E |
| Rated Power (Kw/rpm) | 180/1900 |
| Tonnage (ton) | 21 |
|---|---|
| Bucket Capacity (m3) | 1 |
| Number Of Cylinders (pieces) | 6 |
| Maximum Digging Radius (mm) | 9270 |
| Maximum Excavation Depth (mm) | 5825 |
| Tonnage (ton) | 22 |
|---|---|
| Machine Working Weight (kg) | 22840 |
| Bucket Capacity (m3) | 1 |
| Boom Length (mm) | 5850 |
| Stick Length (mm) | 3045 |
| Tonnage (ton) | 22 |
|---|---|
| Bucket Capacity (m3) | 1 |
| Engine Model | Komatsu SAA6D102E-2 |
| Number Of Cylinders (pieces) | 6 |
| Maximum Digging Radius (mm) | 9270 |
| Name | Dynapac CA30D Road Roller |
|---|---|
| Power | 92kw |
| Travel Speed | 0-4km/h |
| Static Linear Pressure | 40~70kN |
| Condition | Used |