| Name | Used Wheel Excavator |
|---|---|
| Model | PC120-6 |
| The Working Weight Of The Whole Machine (kg) | 12030 |
| Stick Length (mm) | 2100 |
| Rotation Speed (rpm) | 11 |
| Bucket Capacity | 0.8 M ³ |
|---|---|
| Rated Power | 110/1800 KW/rpm |
| Working Weight Of The Entire Machine | 21115 Kg |
| Maximum Excavation Depth | 6550mm |
| Bucket Excavation Force | 132 KN |
| Engine | 4D102E |
|---|---|
| Operation Weight | 6280kg |
| Bucket | 0.28m3 |
| Gross Power | 40KW |
| Shoe Size | 450mm |
| Brand | CAT |
|---|---|
| Model | 320C |
| Cylinders | 6 Cylinders |
| Origion | JAPAN |
| Condition | No Any Damage |
| Name | D6G Second Hand Bulldozers |
|---|---|
| Model | Caterpillar D6G |
| Engine Make | 2236 |
| Condition | Used |
| Engine Model | 3306 |
| Name | Second Hand Excavators |
|---|---|
| Model | Hyundai 215 Lc-9 Excavators |
| Year | 2009 |
| Maximum Digging Height | 9600mm |
| Maximum Digging Depth | 6670mm |
| Name | Second Hand Hyundai Excavators |
|---|---|
| Model | Hyundai 215 Lc-9 |
| Year | 2009 |
| Maximum Digging Height | 9600mm |
| Maximum Digging Depth | 6670mm |
| Name | Second Hand Excavators |
|---|---|
| Model | Doosan DH80-7 Excavator |
| Moving Type | Crawler Excavator |
| Maximum Digging Height | 4395mm |
| Maximum Digging Depth | 4020mm |
| Brand | Caterpillar |
|---|---|
| Model | CAT 320CL |
| Tonnage (tons) | 20 |
| Bucket (m3) | 0.8 |
| Origin | Japan |
| Brand | Caterpillar |
|---|---|
| Origin | Japan |
| Model | CAT 320C |
| Condition | Used Excavator |
| Tonnage (tons) | 20 |