| Name | Used Caterpillar Excavator |
|---|---|
| Model | CAT330D |
| Working Weight Of The Whole Machine (kg) | 33750 |
| Boom Length (mm) | 6500 |
| Stick Length (mm) | 3200 |
| Brand | CATERPILLAR |
|---|---|
| Model | 325B |
| ENGINE | 3126B ATAAC Diesel Engine |
| WEIGHT | 27400KG |
| SHOE SIZE | 600MM |
| Brand | CATERPILLAR |
|---|---|
| Model | 330C |
| Engine | CAT C9 |
| Net Power | 184kw |
| Operating Weight | 33400kg |
| Name | Doosan Mini Excavator |
|---|---|
| Model | Doosan DH80-7 Excavator |
| Moving Type | Doosan Wheeled Excavator |
| Maximum Digging Height | 4395mm |
| Maximum Digging Depth | 4020mm |
| Model | CAT 320D |
|---|---|
| Origin | Japan |
| Tonnage (tons) | 20 |
| Brand | Caterpillar |
| Bucket (m3) | 1 |
| Name | Used Caterpillar Excavator |
|---|---|
| Model | CAT315D |
| Working Weight Of The Whole Machine (kg) | 17900 |
| Rated Power (kw/rpm) | 108(101)/2000 |
| Total Displacement (L) | 4.4 |
| Name | Used Caterpillar Excavator |
|---|---|
| Model | CAT330BL |
| Working Weight Of The Whole Machine (kg) | 32420 |
| Boom Length (mm) | 6500 |
| Stick Length (mm) | 3900 |
| Name | Used Doosan Excavator |
|---|---|
| Model | DX60 |
| Working Weight Of The Whole Machine (kg) | 5700 |
| Boom Length (mm) | 3000 |
| Stick Length (mm) | 1600 |
| Name | Used Caterpillar Excavator |
|---|---|
| Model | CAT320D |
| Working Weight Of The Whole Machine (kg) | 20930 |
| Boom Length (mm) | 5700 |
| Stick Length (mm) | 2900 |
| Name | Used Caterpillar Excavator |
|---|---|
| Model | CAT336D |
| Working Weight Of The Whole Machine (kg) | 34600 |
| Boom Length (mm) | 6500 |
| Stick Length (mm) | 8980 |