| Product | Caterpillar Excavator |
|---|---|
| Brand | Caterpillar |
| Origin | Japan |
| Model | CAT 320DL |
| Engine Model | CAT C6.4ACERT |
| Name | Used Caterpillar Excavator |
|---|---|
| Model | CAT336D |
| Working Weight Of The Whole Machine (kg) | 34600 |
| Boom Length (mm) | 6500 |
| Stick Length (mm) | 8980 |
| Name | Used Caterpillar Excavator |
|---|---|
| Model | CAT336D |
| Working Weight Of The Whole Machine (kg) | 34600 |
| Boom Length (mm) | 6500 |
| Stick Length (mm) | 8980 |
| Product | Caterpillar Excavator |
|---|---|
| Brand | CAT |
| Origin | Japan Made |
| Model | CAT 320D2 |
| Engine Model | CAT C7.1 |
| Name | Used Cat Mini Excavator |
|---|---|
| Model | Caterpillar 330C Excavator |
| Feature | High Speed |
| Maximum Digging Height | 5780mm |
| Maximum Digging Depth | 6620mm |
| Name | Used Caterpillar Excavator |
|---|---|
| Model | CAT 330BL |
| Working Weight Of The Whole Machine (kg) | 32420 |
| Boom Length (mm) | 6500 |
| Stick Length (mm) | 3900 |
| Name | Used Caterpillar Excavator |
|---|---|
| Model | CAT325D |
| Working Weight Of The Whole Machine (kg) | 29240 |
| Boom Length (mm) | 6150 |
| Stick Length (mm) | 3750 |
| Name | Used Caterpillar Excavator |
|---|---|
| Model | CAT 330D |
| Working Weight Of The Whole Machine (kg) | 33750 |
| Boom Length (mm) | 6500 |
| Stick Length (mm) | 3200 |
| Name | Used Caterpillar Bulldozers |
|---|---|
| Model | D5K |
| Working Weight Of The Whole Machine (kg) | 9408 |
| Net Power (kW/rpm) | 71.6 |
| Bulldozer Blade Capacity (m3) | 2.09 |
| Model | CAT 308E2 |
|---|---|
| Tonnage(Ton) | 8 |
| Brand | Caterpillar |
| Engine Model | Cat C3.3 |
| Origin | Japan |