| Engine | 4D102E |
|---|---|
| Operation Weight | 6280kg |
| Bucket | 0.28m3 |
| Gross Power | 40KW |
| Shoe Size | 450mm |
| Brand | CATERPILLAR |
|---|---|
| Model | 320B |
| Year | 2003 |
| Hours | 5200 H |
| Weight | 20 T |
| Brand | Volvo |
|---|---|
| Model | EC55BLC |
| SHOE SIZE | 400MM |
| BUCKET CAPACITY | 0.14M3 |
| OPERATING WEIGHT | 5600KG |
| Brand | Volvo |
|---|---|
| Model | 240BLC |
| Origion | Korea |
| Warranty | 36 Months |
| Shoe Size | 600 Mm |
| Brand | Sumitomo |
|---|---|
| Model | S280F2 |
| Weight | 20 Ton |
| Bucket | 0.8 M3 |
| Year | 2000 |
| Name | Second Hand Excavators |
|---|---|
| Model | Cat 312d |
| Drive | Diesel Engine Drive |
| Bucket Capacity | 0.6m3 |
| Operating Weight | 12850kg |
| Name | Used Cat Excavator 308B |
|---|---|
| Model | Excavator 308B |
| Feature | Heavy Duty |
| Engine Model | 135.5/2150 |
| Net Power | 6.494 L |
| Name | Used Caterpillar Excavator |
|---|---|
| Model | CAT 306 |
| Working Weight Of The Whole Machine (kg) | 5705 |
| Stick Length (mm) | 1500 |
| Rotation Speed (rpm) | 11.3 |
| Name | Used Caterpillar Excavator |
|---|---|
| Model | CAT325BL |
| Working Weight Of The Whole Machine (kg) | 25900 |
| Boom Length (mm) | 6150 |
| Bucket Capacity (m³) | 1.1 |
| Name | Used Caterpillar Excavator |
|---|---|
| Model | CAT320BL |
| Working Weight Of The Whole Machine (kg) | 19400 |
| Boom Length (mm) | 5680 |
| Stick Length (mm) | 2900 |