| Type | ZX120 |
|---|---|
| Operating Weight | 12200kg |
| Engine | Isuzu 4BG1,66.7KW |
| Max Digging Depth | 5570mm |
| Max Digging Height | 8570mm |
| Brand | CATERPILLAR |
|---|---|
| Model | D10R |
| UC | 90% U/C |
| Condition | Used |
| Place of Origin | USA |
| Brand | CATERPILLAR |
|---|---|
| Model | D5H |
| Engine | Original Engine |
| PUMP | Original PUMP |
| Place of Origin | USA |
| Name | Used Caterpillar Bulldozers |
|---|---|
| Model | D8R |
| Working Weight Of The Whole Machine (kg) | 37771 |
| Net Power (kW/rpm) | 228 |
| Power | 228 |
| Brand & Model | Caterpillar 306D |
|---|---|
| Bucket Capacity | 0.3m3 |
| Operating Weight | 5800kg |
| Origin | USA |
| Rated Speed | 5.5 Km/h |
| Name | Used Caterpillar Bulldozers |
|---|---|
| Model | D8R |
| Working Weight Of The Whole Machine (kg) | 37771 |
| Net Power (kW/rpm) | 228 |
| Power | 228 |
| Name | Used Caterpillar Excavator |
|---|---|
| Model | CAT 330BL |
| Working Weight Of The Whole Machine (kg) | 32420 |
| Boom Length (mm) | 6500 |
| Stick Length (mm) | 3900 |
| Name | Used Caterpillar Excavator |
|---|---|
| Model | CAT 330BL |
| Rated Power (kw/rpm) | 165.5/1800 |
| Fuel Tank (L) | 560 |
| Displacement (L) | 10.5 |
| Name | Used Caterpillar Excavator |
|---|---|
| Model | CAT325D |
| Working Weight Of The Whole Machine (kg) | 29240 |
| Boom Length (mm) | 6150 |
| Stick Length (mm) | 3750 |
| Name | Used Caterpillar Excavator |
|---|---|
| Model | CAT320BL |
| Working Weight Of The Whole Machine (kg) | 19400 |
| Boom Length (mm) | 5680 |
| Stick Length (mm) | 2900 |