| Bucket | Backhoe |
|---|---|
| Purpose | GM Excavator |
| Engine Model | Caterpillar C6.4ACERT |
| Bucket Capacity | 1m ³ |
| Working Weight Of The Entire Machine | 20930 Kg |
| Brand | Komatsu |
|---|---|
| Model | D155a-3 Bulldozer |
| Condition | Used |
| Origion | USA |
| Place of Origin | USA |
| Brand | KOMATSU |
|---|---|
| Model | ZWA380-3 |
| Gross Power | 187.7 Hp 140 Kw |
| Displacement | 7.2 L |
| Packaging Details | NUDE |
| Brand | KOMATSU |
|---|---|
| Model | WA320-5 |
| Engine Speed | 2.000 Rpm |
| Electrical System | 24 V |
| Packaging Details | nude |
| Brand | Dynapc |
|---|---|
| Model | CA30D |
| Engine | Deutz Diesel 6F912 |
| Drive | Double Drive Motor |
| Vibration | 2 Level Vibration |
| Brand | CATERPILLAR |
|---|---|
| Model | 950E |
| Gross Power | 159.6 Hp 119 Kw |
| Displacement | 427.2 Cu In 7 L |
| Place of Origin | JAPAN |
| Bucket Capacity | 1m ³ |
|---|---|
| Engine Model | Caterpillar C6.4ACERT |
| Rated Power | 103/2000 KW/rpm |
| Working Weight Of The Entire Machine | 20930 Kg |
| Maximum Excavation Depth | 6710mm |
| Name | Used Caterpillar Wheel Loaders |
|---|---|
| Model | 950G |
| Working Weight Of The Whole Machine (kg) | 18676 |
| Rated Load (tons) | 5-6 Tons |
| Rated Load Capacity (kg) | 5000 |