| Name | Used Cat Excavator |
|---|---|
| Model | Caterpillar 330C Excavator |
| Moving Type | Crawler Excavator |
| Maximum Digging Height | 5780mm |
| Maximum Digging Depth | 6620mm |
| Name | Used Cat Excavator |
|---|---|
| Model | Caterpillar 330BL Excavator |
| Type | Earth Moving Equipment |
| Maximum Digging Height | 10770mm |
| Maximum Digging Depth | 8080mm |
| Name | Used Hitachi Excavator |
|---|---|
| Model | EX200-5 |
| Working Weight Of The Whole Machine (kg) | 18824.1 |
| Bucket Capacity (m³) | 0.8 |
| Tonnage (tons) | 20 |
| Name | Used Hitachi Excavator |
|---|---|
| Model | EX200-5 |
| Rated Power (kw/rpm) | 98.4/1950 |
| Gradeability (%) | 70/35° |
| Traveling Speed (km/h) | 3.4/5.5 |
| Model | ZX60 |
|---|---|
| Brand | Hitachi |
| Name | Hitachi Excavator |
| Place Of Origin | South Korea |
| Tonnage (tons) | 6 |
| Name | Used Cat Excavator |
|---|---|
| Model | Caterpillar 320CL Excavator |
| Moving Type | Crawler Excavator |
| Operating Weight | 20000KG |
| Bucket Capacity | 1.0CBM |
| Brand & Model | Caterpillar 325D Excavator |
|---|---|
| Year | 2011 |
| Operating Weight | 26000 |
| Origin | USA |
| Bucket Capacity | 1.6 |
| Name | Used Volvo Excavator |
|---|---|
| Model | EC210BLC |
| Working Weight Of The Whole Machine (kg) | 20500 / 21000 |
| Bucket Capacity (m³) | 0.5-1.25 |
| Tonnage (tons) | 21 |
| Name | Used Caterpillar Excavator |
|---|---|
| Model | CAT320D |
| Working Weight Of The Whole Machine (kg) | 20930 |
| Boom Length (mm) | 5700 |
| Stick Length (mm) | 2900 |
| Name | Used Caterpillar Excavator |
|---|---|
| Model | CAT320D |
| Working Weight Of The Whole Machine (kg) | 20930 |
| Boom Length (mm) | 5700 |
| Stick Length (mm) | 2900 |