| Name | Used Hitachi Excavator |
|---|---|
| Model | ZX60 |
| Working Weight Of The Whole Machine (kg) | 5850 |
| Boom Length (mm) | 3.49 |
| Stick Length (mm) | 1.6 |
| Brand | HITACHI |
|---|---|
| Model | EX200-5 |
| Turbo | Original Turbo |
| Feature | No Heavy Smoking |
| Cylinders | 6 |
| Make | HITACHI |
|---|---|
| Model | ZX200 |
| Origion | JAPAN |
| Bucket Capacity | 0.8cbm |
| Condition | Used |
| Brand | HITACHI |
|---|---|
| Model | EX200 |
| Weight | 20 Ton |
| Bucket Capacity | 0.8m3 |
| Engine | Isuzu |
| Make | HITACHI |
|---|---|
| Model | EX120-5 |
| Moving Type | Crawler Excavator |
| Operating Weight | 12 TON |
| Bucket Capacity | 0.5M3 |
| Name | Second Hand Hitachi Excavator |
|---|---|
| Model | Hitachi EX60-1 Excavator |
| Maximum Digging Height | 2156mm |
| Maximum Digging Depth | 2145mm |
| Max Digging Radius | 2013mm |
| Name | Used Hitachi Excavator |
|---|---|
| Model | ZX225USR |
| Working Weight Of The Whole Machine (kg) | 23000 |
| Bucket Capacity (m³) | 0.8/0.51/1.2 |
| Tonnage (tons) | 22 |
| Name | Used Hitachi Excavator |
|---|---|
| Model | ZX200 |
| Slewing Speed (rpm) | 13.3 |
| Bucket Capacity (m³) | 0.8 |
| Traveling Speed (km/h) | 3.4/5.5 |
| Name | Used Hitachi Excavator |
|---|---|
| Model | ZX120 |
| Slewing Speed (rpm) | 13.7 |
| Traveling Speed (km/h) | 3.4/5.5 |
| Gradeability (%) | 70/35° |
| Name | Used Cat Excavator |
|---|---|
| Model | Caterpillar 329D Excavator |
| Moving Type | Crawler Excavator |
| Maximum Digging Height | 3215mm |
| Maximum Digging Depth | 3105mm |