| Brand | XCMG |
|---|---|
| Kerb Mass | 32000kg |
| GVW | 90000kg |
| Model | XGA5902D3T |
| Dimension | 9045×3400×4000mm |
| Name | Used Caterpillar Bulldozers |
|---|---|
| Model | D6G2 |
| Working Weight Of The Whole Machine (kg) | 16320 |
| Net Power (kW/rpm) | 119 |
| Bulldozer Blade Capacity (m3) | 3.27 |
| Name | Used Komatsu Wheel Loaders |
|---|---|
| Model | WA320-5 |
| Working Weight Of The Whole Machine (kg) | 13995 |
| Rated Load (tons) | 3-5 Tons |
| Rated Load Capacity (kg) | 4000 |
| Name | Used Komatsu Wheel Loaders |
|---|---|
| Model | WA380-3 |
| Working Weight Of The Whole Machine (kg) | 16360 |
| Rated Load (tons) | 5-6tons |
| Rated Load Capacity (kg) | 5000 |
| Name | Used Komatsu Wheel Loaders |
|---|---|
| Model | WA380-6 |
| Working Weight Of The Whole Machine (kg) | 17610 |
| Rated Load (tons) | 3-5tons |
| Rated Load Capacity (kg) | 5000 |
| Name | Used SDLG Wheel Loaders |
|---|---|
| Model | LG956L |
| Working Weight Of The Whole Machine (kg) | 17000~17250 Kg |
| Rated Load (tons) | More Than 6 Tons |
| Rated Load Capacity (kg) | 5000 |
| Name | Used Caterpillar Bulldozers |
|---|---|
| Model | D6G |
| Working Weight Of The Whole Machine (kg) | 16320 |
| Net Power (kW/rpm) | 119 |
| Bulldozer Blade Capacity (m3) | 3.27 |
| Name | Used VÖGELE Asphalt Paver |
|---|---|
| Model | SUPER 1800 |
| Host Weight (kg) | 20100 |
| Basic Paving Width(mm) | 10000 |
| Paving Width (m) | More Than 9 Meters |
| Name | Used Wheel Motor Grader |
|---|---|
| Model | GR180 |
| Basic Complete Machine (kg) | 15400 |
| Rated Power (kw/rpm) | 140/2000 |
| Tonnage (tons) | 15 |
| Name | Used Caterpillar Bulldozers |
|---|---|
| Model | D7G |
| Working Weight Of The Whole Machine (kg) | 20580 |
| Net Power (kW/rpm) | 150 |
| Bulldozer Blade Capacity (m3) | 4.2 |