| Brand | Komatsu |
|---|---|
| Model | D155a-3 Bulldozer |
| Condition | Used |
| Origion | USA |
| Place of Origin | USA |
| Machine Working Weight | 31200kg |
|---|---|
| Bucket Capacity | 1.4m3 |
| Boom Length | 3185mm |
| Engine Model | Komatsu SAA6D114E |
| Rated Power (Kw/rpm) | 180/1900 |
| Bucket Capacity (m ³) | 1 |
|---|---|
| Working Weight Of The Entire Machine (kg) | 22550 |
| Tonnage(Ton) | 22 |
| Engine Model | DieselMax448 |
| Brand | JCB |
| Brand | CATERPILLAR |
|---|---|
| Model | 950E |
| Gross Power | 159.6 Hp 119 Kw |
| Displacement | 427.2 Cu In 7 L |
| Place of Origin | JAPAN |
| Brand | KOMATSU |
|---|---|
| Model | ZWA380-3 |
| Gross Power | 187.7 Hp 140 Kw |
| Displacement | 7.2 L |
| Packaging Details | NUDE |
| Brand | KOMATSU |
|---|---|
| Model | WA320-5 |
| Engine Speed | 2.000 Rpm |
| Electrical System | 24 V |
| Packaging Details | nude |
| Brand | KOMATSU |
|---|---|
| Model | WA320-5 |
| Engine Speed | 2.000 Rpm |
| Electrical System | 24 V |
| Packaging Details | nude |
| Brand | SHACMAN |
|---|---|
| Engine(hp) | 345 |
| Engine Model | Cummins ISM11E5 345 |
| Color | Optional |
| Emission Standard | Euro5 |
| Brand | Case |
|---|---|
| Model | Case 1845C |
| Engine Make | Cummins |
| Net Power(kw) | 74-147 |
| Engine Model | Kubota V3800-DI-TE3 |
| Name | Used Shantui Bulldozers |
|---|---|
| Model | SD22 |
| Working Weight Of The Whole Machine (kg) | 23400 |
| Net Power (kW/rpm) | 162 |
| Bulldozer Blade Capacity (m3) | 6.4 |