| Brand | KOMATSU |
|---|---|
| Model | WA320-5 |
| Engine Speed | 2.000 Rpm |
| Electrical System | 24 V |
| Packaging Details | nude |
| Brand & Model | Caterpillar 325D Excavator |
|---|---|
| Year | 2011 |
| Operating Weight | 26000 |
| Origin | USA |
| Bucket Capacity | 1.6 |
| Name | Used Komatsu Wheel Loaders |
|---|---|
| Model | WA380-6 |
| Working Weight Of The Whole Machine (kg) | 17610 |
| Rated Load (tons) | 3-5tons |
| Rated Load Capacity (kg) | 5000 |
| Brand & Model | Caterpillar 306D |
|---|---|
| Bucket Capacity | 0.3m3 |
| Operating Weight | 5800kg |
| Origin | USA |
| Rated Speed | 5.5 Km/h |
| Name | Used Caterpillar Excavator |
|---|---|
| Model | CAT 305.5E |
| Working Weight Of The Whole Machine (kg) | 5350 |
| Boom Length (mm) | 3200 |
| Stick Length (mm) | 1500 |
| Name | Used SDLG Wheel Loaders |
|---|---|
| Model | LG956L |
| Working Weight Of The Whole Machine (kg) | 17000~17250 Kg |
| Rated Load (tons) | More Than 6 Tons |
| Rated Load Capacity (kg) | 5000 |
| Brand | KOMATSU |
|---|---|
| Model | WA320-5 |
| Engine Speed | 2.000 Rpm |
| Electrical System | 24 V |
| Packaging Details | nude |
| Name | Used Caterpillar Excavator |
|---|---|
| Model | CAT 330BL |
| Working Weight Of The Whole Machine (kg) | 32420 |
| Boom Length (mm) | 6500 |
| Stick Length (mm) | 3900 |
| Name | Used Caterpillar Excavator |
|---|---|
| Model | CAT 330BL |
| Rated Power (kw/rpm) | 165.5/1800 |
| Fuel Tank (L) | 560 |
| Displacement (L) | 10.5 |
| Name | Used Caterpillar Excavator |
|---|---|
| Model | CAT325D |
| Working Weight Of The Whole Machine (kg) | 29240 |
| Boom Length (mm) | 6150 |
| Stick Length (mm) | 3750 |