| Brand | Komatsu |
|---|---|
| Model | D155a-3 Bulldozer |
| Condition | Used |
| Origion | USA |
| Place of Origin | USA |
| Brand | CATERPILLAR |
|---|---|
| Model | D10R |
| UC | 90% U/C |
| Condition | Used |
| Place of Origin | USA |
| Bucket Capacity | 1m ³ |
|---|---|
| Engine Model | Caterpillar C6.4ACERT |
| Rated Power | 103/2000 KW/rpm |
| Working Weight Of The Entire Machine | 20930 Kg |
| Maximum Excavation Depth | 6710mm |
| Brand | CATERPILLAR |
|---|---|
| Model | D5H |
| Engine | Original Engine |
| PUMP | Original PUMP |
| Place of Origin | USA |
| Brand | SEM |
|---|---|
| Model | SEM 952 |
| Dumping Height | 3150mm |
| Dumping Reach | 1220mm |
| Rated Bucket Capacity | 3.0m3 |
| Brand | CATERPILLAR |
|---|---|
| Model | 950E |
| Gross Power | 159.6 Hp 119 Kw |
| Displacement | 427.2 Cu In 7 L |
| Place of Origin | JAPAN |
| Type | ZX120 |
|---|---|
| Operating Weight | 12200kg |
| Engine | Isuzu 4BG1,66.7KW |
| Max Digging Depth | 5570mm |
| Max Digging Height | 8570mm |
| Name | Used Shantui Bulldozers |
|---|---|
| Model | SD22 |
| Working Weight Of The Whole Machine (kg) | 23400 |
| Net Power (kW/rpm) | 162 |
| Bulldozer Blade Capacity (m3) | 6.4 |