| Origin | Japan |
|---|---|
| Machine Weight (kg) | 12030 |
| Current Location | Shanghai, China |
| Bucket Capacity (m ³) | 0.5 |
| Tonnage(Ton) | 12 |
| Model | PC220-8 |
|---|---|
| Year | 2022 |
| Condition | Used |
| Brand | Komatsu |
| Tonnage(Ton) | 22 |
| Model | PC220-8 |
|---|---|
| Brand | Komatsu |
| Engine Model | Komatsu SAA6D107E-1 |
| Tonnage(Ton) | 22 |
| Origin | Japan |
| Name | Second Hand Excavators |
|---|---|
| Model | KATO HD450 |
| Year | 2010 |
| Capacity | 0.5CBM |
| Working Hours | 3000H |
| Machine Working Weight | 31200kg |
|---|---|
| Bucket Capacity | 1.4m3 |
| Boom Length | 3185mm |
| Engine Model | Komatsu SAA6D114E |
| Rated Power (Kw/rpm) | 180/1900 |
| Tonnage(Ton) | 22 |
|---|---|
| Brand | Komatsu |
| Model | PC220-8 |
| Engine Model | Komatsu SAA6D107E-1 |
| Origin | Japan |
| Name | Second Hand Excavators |
|---|---|
| Model | Hyundai 215 Lc-9 Excavators |
| Year | 2009 |
| Maximum Digging Height | 9600mm |
| Maximum Digging Depth | 6670mm |
| Brand | Komatsu |
|---|---|
| Tonnage(Ton) | 3 |
| Size | Mini Excavator |
| Engine Model | Komatsu 3D88E-5 |
| Machine Operating Weight (kg) | 3915 |
| Make | KOMATSU |
|---|---|
| Model | PC220-7 |
| Weight | 22T |
| Year | 2009 |
| Warranty | 3 Years |
| Brand | Komatsu |
|---|---|
| Model | PC200-5 |
| Moving Type | Crawler Excavator |
| Operating Weight | 20TON |
| Bucket Capacity | 0.8 M3 |